بازدید اعضاء فرهنگی هیات امنای صندوق ذخیره فرهنگیان از ماشین سازی اراک

به گزارش روابط عمومی و صنعتی ماشین سازی اراک، روز شنبه یکم تیر ماه سال جاری آقایان سالاری و مسعودی و سرکار خانم نظرپور، اعضای فرهنگی هیات امنای صندوق ذخیره فرهنگیان به همراه آقای ناصرقاسمی مدیرعامل شرکت فرایند نوین صندوق ذخیره فرهنگیان از شرکت ماشین سازی اراک بازدید بعمل آوردند.

در جلسه ای که در حاشیه این بازدید و با حضورآقای مهندس صفری مدیر عامل ماشین سازی اراک و اعضای هیات مدیره و مدیران عامل گروههای تولیدی این شرکت برگزار گردید، راههای ایجاد هم افزایی بیشتر میان شرکت های زیرمجموعه صندوق ذخیره فرهنگیان و استفاده حداکثری از پتانسیل های بالای شرکت ماشین سازی اراک مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

آقای مهندس صفری مدیر عامل ماشین سازی اراک در این جلسه ضمن معرفی این شرکت گفت: خوشبختانه علی رغم  تمام مسایل و مشکلات موجود، با مدیریت صحیح وهمت تمام پرسنل، مجموعه پر افتخار ماشین سازی اراک توانسته است بر مشکلات فایق آید و همچنان به عنوان برند اول و شناخته شده در تمامی پروژه ها بخصوص پروژه های پتروشیمی و پالایشگاهی در ایران و خاورمیانه مطرح باشد.

سایر مدیران ضمن ابراز خوشنودی از اقدام ایجاد شده جهت هم افزایی بیشتر بین شرکت های زیرمجموعه صندوق ذخیره فرهنگیان خواستار استفاده حداکثری از پتانسیل عظیم شرکتهای زیرمجموعه صندوق شدند تا با بازگشت سرمایه، فرهنگیان نیز ازسود آن منتفع گردند.

اعضای فرهنگی هیات امنای صندوق ذخیره فرهنگیان نیز با تاکید بر حمایت از حقوق فرهنگیان محترم این بازدید را بسیار مثبت ارزیابی نموده و اظهار امیدواری کردند که با استفاده از توانمندی های این مجموعه مادرتخصصی و واگذاری پروژه ها به این شرکت توانمند داخلی، شعار رونق تولید نیز تحقق یافته و به سود دهی بیشتر نایل آمده و منافع فرهنگیان نیزتامین گردد.  ١٠:١٠  / دوشنبه ٣ تير ١٣٩٨  / شماره خبر: ٩٨  / تعداد نمایش: 5001