یک روز به یادماندنی و جاودانه در ماشین سازی اراک

هشتم آذر ماه سال نود و شش هجری شمسی در تاریخ ماشین سازی اراک به عنوان یک روز به یادماندنی و جاودانه ثبت شد چرا که در این روز سرمایه ها و گنجینه های ارزشمندی که از دهه 40 تا کنون سکان دار ماشین سازی اراک بوده اند به همت مدیرعامل فعلی جناب آقای مهندس صفری در محل کارخانه گرد هم آمدند، که به نوبه خود کاری بسیار عظیم و منحصر به فرد بود و باعث ایجاد لحظاتی ناب و فراموش نشدنی در تاریخ ماشین سازی اراک شد.

اولین مدیرعامل ماشین سازی اراک زنده یاد خسرو شیرزاد، دومین مدیرعامل زنده یاد فرخ رضا معاصر و سومین مدیرعامل زنده یاد فرچ اله مجاب بوده اند که سعادت حضور ایشان در این گردهمایی را نداشتیم.

و اما چهارمین مدیرعامل و قدیمی ترین مدیر عامل جناب آقای مهندس حسین همایونی فرد هستند که در سالهای 55 تا 58 سکان مدیریت ماشین سازی اراک را در دست داشته و قدیمی های ماشین سازی اراک و ساکنان اراک خوب به یاد دارند که ایشان و همسر محترمشان چه خدمات ارزنده ای را به شهر اراک داشته اند. در صحبت های ایشان هنوز هم اشتیاق، تعهد و وفاداری به ماشین سازی اراک کاملا محسوس و مثال زدنی بود.   

در این مراسم مدیران عامل بعدی به ترتیب جناب آقایان مهندس چنگیز مشایخ آهنگرانی، مرتضی فروتن، سیف الدین وفامهر، سیف اله ابراهیمی، ناصر پورمیرزا، رسول بهمنی، خسرو غفاری و ابراهیم رادوافزون حضوری پرشور و صمیمی داشتند و هیات مدیره ماشین سازی اراک متشکل از آقایان مهندس جعفر صفری مدیرعامل، حسین عابد رئیس هیات مدیره و سید علی بهشتیان به همراه مدیران ارشد کارخانه سخنان این عزیزان را که در بر گیرنده خاطرات کاری در ماشین سازی، اهداف، فراز و نشیب ها و توصیه هایی برای موفقیت و توسعه ماشین سازی اراک بود با جان و دل گوش دادند. نکته بسیار جالب در سخنان ایشان ابراز خرسندی برای حضور در کارخانه پس از ده ها سال بود و علیرغم محدودیت زمانی و کمبود وقت همگی با علاقه به بازدید از کارگاه های تولیدی پرداختند. در پایان مراسم به یمن حضور چنین گنجینه های ارزشمندی و قرار گرفتن ماشین سازی اراک در پنجاهمین سال تاسیس خود، جشن کوچکی به مناسبت پنجاه سالگی ماشین سازی اراک برگزار شد.

خبر کامل این مراسم و تمام سخنان این بزرگواران به زودی منتشر خواهد شد.

روابط عمومی و صنعتی


٠٠:٠٢  / جمعه ١٠ آذر ١٣٩٦  / شماره خبر: ٦٥  / تعداد نمایش: 12175