اعلام زمان و نفرات برگزیده جهت برگزاری آزمون استخدامی

پیرو اطلاعیه ثبت نام از متقاضیان استخدام، از نفرات منتخب با توجه به معدل و نوع دانشگاه (لیست پیوست ) جهت آزمون کتبی مطابق مواد آزمون اعلام شده رشته ثبت نامی دعوت بعمل می آید.

آزمون رشته های کامپیوتر ، صنایع و حسابداری در روز پنجشنبه مورخ 3 مهر ماه 1399 راس ساعت 8:30 در محل مجتمع آموزش ماشین سازی اراک

آزمون رشته های مکانیک، عمران ، متالورژی و برق و الکترونیک و منابع انسانی در روز جمعه مورخ 4 مهر ماه 1399 راس ساعت 8:30 در محل مجتمع آموزش ماشین سازی اراک

از شرکت کنندگان تقاضا می شود ضمن همراه داشتن اصل کارت ملی نیم ساعت قبل از شروع آزمون در محل حضور داشته باشند و جهت حفظ سلامتی خود و دیگران با رعایت پروتکل های بهداشتی و موارد ذیل در آزمون حضور یابند.

 لازم به ذکر است آزمون صرفا" برای افرادی که اسامی آنها قید شده است برگزار می گردد، خواهشمند است از مراجعه و تماس تلفنی خوداری فرمائید.
 از آوردن وسايل اضافي از جمله كيف دستي، ساك دستي، پيجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، جزوه، كتاب، هرگونه نت و يادداشت و نظاير آن و همچنين وسايل شخصي به جلسه آزمون اكيداً خودداري نمايند. بديهي است كه به همراه داشتن هر كدام از وسايل مندرج در اين بند به عنوان تقلب و تخلف تلقي و با داوطلبان ذيربط براساس قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري رفتار خواهد شد.
 
دستورالعمل بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و الزامات بهداشتی 
 
ضمن آرزوی سلامتی، تندرستی و موفقیت برای شما، براساس، آخرین اطلاعات درباره راه های انتشار ویروس کرونا و مخاطرات احتمالي آن در حوزه هاي برگزاري آزمون، انتظار می رود موارد زیر را مدنظر قرار داده و برای حفظ سلامتی خود، سایر داوطلبان و خانواده های محترم خود، آن را رعایت کنید:
 
1- از تجمع، خود داری فرمایید.

2- هنگام ورود و خروج به حوزه با دیگر داوطلبان فاصله مناسب (حداقل یک متر) را حفظ نمایید.
 
3- همراه داشتن ماسک 3 لایه معمولی (بدون فیلتر) و استفاده صحیح از آن، از ابتدای ورود به حوزه برگزاری آزمون تا پایان برگزاری آزمون و خروج از حوزه امتحانی الزامی میباشد.
 
لیست افراد منتخب جهت آزمون بر حسب معدل و نوع دانشگاه

مکانیک

عمران

کامپیوتر

متالورژی

الکترونیک

صنایع

حسابداری

لیست اسامی شرکت کنندگان رشته منابع انسانی متعاقبا اعلام می گردد

مواد آزمون


١٨:٣٤  / دوشنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٩  / شماره خبر: ١١٧  / تعداد نمایش: 18129