شروع فاز عملیاتی انتقال تکنولوژی تولید Ball valve در ماشین سازی اراک

ماشین سازی اراک تا به حال نقش اساسی خود را در حوزه های نفت و گاز و پتروشیمی، سد و تجیهزات نیروگاهی، پل و سازه های فلزی، دیگ های بخار، تجیهزات سرچاهی و... ایفا کرده است و در خصوص انتقال تکنولوژی پیشرو بوده است.

در مهر ماه سال جاری قرارداد انتقال تکنولوژی ساختBall valve  و تفاهم نامه صادرات محصولات ماشین سازی اراک به خاورمیانه بین شرکت ماشین سازی اراک و شرکت بین المللی Econ Is  به امضا رسید. شرکت Econ Is  یک شرکت بین المللی در کرواسی است که توانمندی قابل ملاحظه ای در زمینه شیرآلات و همچنین طراحی و اجرای راه حل های پایدار و کارآمد انرژی دارد و در زمینه های مختلفی از جمله نیروگاه های تولید انرژی ، شرکت های نفت و گاز و پتروشیمی فعالیت می کند.

به گزارش روابط عمومی و صنعتی ماشین سازی اراک روز چهارشنبه مورخ 21/09/97 فاز عملیاتی انتقال تکنولوژی تولید Ball valve با حضور مدیران ارشد این شرکت و روسای محترم دانشگاه صنعتی اراک و دانشگاه اراک، رئیس پارک علم و فناوری استان مرکزی، معاون شرکت شهرک های صنعتی، مدیر کل دفتر امور هماهنگی امور اقتصادی و بین اللمللی استانداری افتتاح گردید و میهمان ویژه این مراسم جناب آقای برانکو ایوانکویچ سرمربی تیم پرسپولیس بودند که به منظور حمایت از شرکت های کروات طرف قرارداد با ماشین سازی اراک به اراک سفر کردند و با بیان اینکه بابت همكاري شركت هاي كروات با شركت ماشين سازي اراك بسيار خرسندم چراكه ماشين سازی شركتي با سابقه ٥٠ ساله در ايران به شمار مي رود وي تصريح كرد: شركت ماشين سازي اراك در كنار صنعت مباحث آموزشي  و انتقال تکنولوژی را نيز دنبال مي كند و يكي از بهترين تركيب ها كه نتيجه مثبت به همراه دارد تركيب صنعت و دانش است.


در این مراسم مدیران ارشد شرکت های اسکن، کنچال و اینداستریوس کرواسی نیز حضور داشتند که در زمینه پتانسیل های موجود در حوزه های اقتصادی و صنعتی، خدمات فنی، پروژه های مشترک صنعتی و تأمین مواد اولیه و صادرات محصولات ماشین سازی اراک توافقاتی صورت گرفت.
٠٩:٥٦  / پنج شنبه ٢٢ آذر ١٣٩٧  / شماره خبر: ٩٥  / تعداد نمایش: 3979