نصب و بهره برداری موفقیت آمیز دستگاههای مکنده غلات ساخت ماشین سازی اراک در بندر شهید بهشتی چابهار

به گزارش روابط عمومی و صنعتی ماشین سازی اراک، پس از اتمام عملیات ساخت تعداد هشت دستگاه مکنده غلات با ظرفیت 600 تن بر ساعت توسط شرکت ماشین سازی اراک با همکاری شرکت نایرو آلمان و تعداد 6  دستگاه از جرثقیل های مذکور پس از اتمام عملیات نصب با موفقیت به بهره برداری رسیده و تحویل شدند  و 2 دستگاه باقی مانده در مراحل پایانی عملیات نصب می باشند که به زودی به بهره برداری خواهند رسید. اولین کشتی حامل محموله 72 هزار تن ذرت از مبدأ کشور برزیل در بزرگترین بندر اقیانوسی کشور پهلوگیری گردید و فرآیند تخلیه آن توسط این مکنده ها با موفقیت انجام شد.

  به گفته آقای مهندس صفری مدیرعامل ماشین سازی اراک این تیپ مکنده ها قبلا در کشور های اروپایی ساخته و به ایران ارسال می شده است که  برای اولین بار در کشور توسط ماشین سازی اراک ساخته و با موفقیت نصب گردید و با عنایت به عملکرد مناسب شرکت ماشین سازی وکسب امتیازهای کمی و کیفی لازم شش دستگاه دیگراز مکنده های فوق با لحاظ نمودن سهم مشارکت بالای 51% در حال واگذاری به ماشین سازی اراک از طرف سازمان بنادر و دریانوردی می باشد.

کسب این موفقیت و کیفیت بالای این تجهیزات که مرهون زحمات پرسنل کوشا و متخصص ماشین سازی اراک می باشد را به تمامی همکاران، مدیر عامل محترم، اعضای محترم هیات مدیره تبریک عرض می نمائیم.

 

 

١٤:٤٢  / چهارشنبه ١٤ آذر ١٣٩٧  / شماره خبر: ٩٤  / تعداد نمایش: 3275