در راستای معرفی اعضای جدید هیات مدیره

اولین جلسه هم اندیشی مدیرعامل و اعضای هیات مدیره جدید ماشین سازی اراک با مدیران برگزار گردید

طی مراسمی که در روز سه شنبه مورخ ۲۲ شهریورماه سال جاری در محل سالن کنفرانس ماشین سازی اراک برگزار شد مدیرعامل و اعضای جدید هیات مدیره ماشین سازی اراک بعد از بازدید از کارگاههای تولیدی و بخش های مختلف شرکت با مدیران این مجموعه دیدار داشتند و به معرفی و بیان دیدگاهها و برنامه های آتی خود پرداختند.

 به گزارش روابط عمومی و صنعتی ماشین سازی اراک در این مراسم دکتر سرایی مدیرعامل جدید ماشین سازی اراک با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی به ویژه شهدای گرانقدر ماشین سازی اراک، این مجموعه را به عنوان پرچمدار فعالیت های صنعتی و انقلابی در کشور دانست و افزود با توجه به آنکه ماشین سازی اراک محیطی مقدس صنعتی است همه وظیفه داریم در جهت توسعه و پیشبرد اهداف آن تمام تلاش خود را انجام دهیم.

دکتر سرایی توسعه همه جانبه در ماشین سازی اراک را از جمله اولویت های برنامه های آتی شرکت دانست و گفت: باید در کنار توسعه تکنولوژیکی، صنعتی و  انجام بازسازی و نوسازی های لازم، توسعه همه جانبه منابع انسانی را نیز در اولویت قرار داد. وی با اشاره به اهمیت توسعه منابع انسانی و آموزش بیان کرد که با توجه به صنعت ساز بودن این مجموعه و حضور رقبا باید نیروی انسانی مجموعه پیشرو و آموزش آنها مطابق با جدیدترین استاندارهای بین المللی باشد، لذا حوزه آموزش و مرکز آموزش ماشین سازی اراک باید بسیار فعال و پیشرو باشد.

مدیرعامل ماشین سازی اراک با اشاره به اینکه نیروی انسانی سرمایه های اصلی شرکت هستند، بر آرامش پرسنل و  انگیزه مند نمودن آنها و رفع دغدغه های آنها تاکید نمود. وی همچنین از دیگر برنامه های مهم هیات مدیره را  برنامه ریزی حرفه ای جهت توسعه بازار و انجام مطالعات بازار و شناخت دقیق آن با همکاری واحدهای بازاریابی دانست. دکتر سرایی در راستای پروژه محور بودن بسیاری از فعالیت های شرکت تعهد پذیری و انجام به موقع و نهادینه شدن این امر در مجموعه و انعکاس دقیق تمام ظرفیت ها و توانمندی ها و تعهد این مجموعه در بازارهای هدف را بسیار مهم دانست.

وی همچنین گفت: توسعه تجارت الکترونیکی باید از اهداف سازمان باشد.  دکتر سرایی توسعه شبکه نمایندگان در خارج از مرزهای کشور بر اساس مطالعات علمی و شناخت بازار و با معیارهای ویژه را بسیار مهم دانست و با توجه به توانمندی ماشین سازی اراک بر ارتقا ارایه محصولات به صورت EPC و همچنین مطالعه و ساخت تجهیزات خاص جهت جایگزینی با محصولات وارداتی تاکید نمود.

دکتر سرایی با اشاره به اینکه در دنیای پرشتاب و رقابتی کنونی ماشین سازی اراک باید توسعه را در راستای اهداف خود قرار دهد از مدیران مجموعه خواست از افراد دارای خلاقیت، انگیزه و مبتکر و ایده پرداز حمایت نمایند و با اصلاح ساختار تلاش در جهت جبران خدمت تخصصی افراد نمایند.

وی تدوین سند راهبردی شرکت به صورت دقیق و تخصصی با کمک همکاران را از دیگر برنامه های مهم هیات مدیره دانست تا این سند چراغ راهی برای فعالیت های گروههای مختلف تولیدی شرکت باشد، همچنین تحول فرایندی و بازنگری فرایندها، نگرش سیستمی درست و اصلاح ساختار صنعتی و مدیریتی استاندارد را به عنوان بخشی از برنامه های آتی هیات مدیره بیان نمود.

دکتر سرایی اعتماد، اطمینان و صمیمیت بین پرسنل و مدیران را سه مولفه مهم برای موفقیت سازمان عنوان نمود و اظهار امیدواری کرد با برنامه ریزی و همدلی و همکاری صمیمانه به اهداف مد نظر دست خواهیم یافت  تا در این مسیر علاوه بر ایجاد ارزش افزوده برای ماشین سازی اراک، رضایتمندی سهامداران شرکت را نیز فراهم نمائیم.


 

١١:٠٤  / دوشنبه ٢٨ شهريور ١٤٠١  / شماره خبر: ١٥٢  / تعداد نمایش: 1926