بازدید مدیر کل و معاونین صداوسیمای استان مرکزی از شرکت ماشین سازی اراک

به گزارش روابط عمومی و صنعتی ماشین سازی اراک؛ روز سه شنبه مورخ 14 آبانماه سال جاری مدیران صدا و سیمای استان مرکزی از مجموعه ماشین سازی اراک بازدید بعمل آوردند و با توانمندی های منحصر بفرد این واحد مادرتخصصی صنعتی آشنا شدند.

مهندس صفری مدیرعامل شرکت ماشین سازی اراک در این دیدار با بیان اینکه این مجتمع صنعتی حدود نیم قرن سابقه تولید دارد گفت: انواع تجهیزات و قطعات صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، پل سازی و صنایع ریلی در این مجتمع بزرگ صنعتی تولید می شود. وی با انتقاد از باور نداشتن مسئولان اجرایی کشور به توان و تخصص منحصر به فرد شرکت ماشین سازی اراک تصریح کرد: اگر توانمندی این صنعت مورد پذیرش و باور مسئولان قرار گیرد، می تواند علاوه بر رفع نیاز داخل در پروژه های بزرگ سایر کشورها نیز مشارکت نماید.

آذردشتی مدیرکل صدا و سیمای استان مرکزی نیز در حاشیه بازدید از شرکت ماشین سازی اراک گفت: شبکه استانی آفتاب برای حمایت از صنایع بومی و کمک به رونق تولید از همه توان و ظرفیت خود برای معرفی توانمندی های صنایع داخلی استفاده می کند. وی در این بازدید با اشاره و توانمندی های بینظیر ماشین سازی از آمادگی رسانه برای حمایت و معرفی هر چه بیشتر این واحد معظم صنعتی خبر داد.


لینک گزارش خبری پخش شده

١٦:٠٠  / يکشنبه ١٩ آبان ١٣٩٨  / شماره خبر: ١٠٤  / تعداد نمایش: 2852